Warsztaty i wydarzenia kulinarne

Organizujemy kulinarne warsztaty tematyczne, które odywają się zgodnie z kalendarzem imprez umieszczonym na stronie lub na indywidualne zamówienie klienta. Do dyspozycji gości oddana jest pracownia kulinarna, oraz miejsce do spożywania posiłków i wypoczywania. 

Wszystkie wydarzenia organizujemy kompleksowo ustalając z Klientem program kulinarny.

Gotowanie po angielsku czyli zajęcia z native speakerem

Oferujemy całoroczne zajęcia z wykwalifikowanym lektorem języka angielskiego. W grupach max. 8 osobowych, przy wspólnym przyżądzaniu oraz spożywaniu posiłku poruszane są tematy z wielu dziedzin. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i dostowowane do poziomu zaawansowania osób biorących w nich udział. Spotkania odbywają się 1 raz w tygodniu i trwają 90 minut.

Koszt 200zł/ m-c

Organizacja urodzin i wydarzeń okolicznościowych

Na życzenie Klientów organizujemy wyjątkowe spotkania urodzinowe lub z okazji innych jubileuszów i wydarzeń okoliczońciowych. W trakcie spotkań prowadzone są warsztaty lub pokazy kulinarne nadzorowane przez naszych trenerów. Do dyspozycji gości oddana jest pracownia kulinarna, oraz miejsce do spożywania posiłków i wypoczywania.

Wynajem przestrzeni na wydarzenia niestandardowe

Udostęniamy również przestrzeń na własne wydarzenia naszych Klientów.

Cena: 100zł/ h

Usługi fotograficzne

Wszystkie wydarzenia organizujemy kompleksowo, dlatego oferujemy również możliwość współpracy z profesjonalnym fotografem i przygotowanie reportażu z wydarzenia.

Zapisz się na warsztat kulinarny już teraz!

Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym kalendarzem warsztatów, gdzie dowiesz się więcej o najbliższych szkoleniach.