O nas

Dowiedz się więcej o naszych Warsztatach Kulinarnych.

Warsztat Kulinarny Północ – Południe to radomskie studio w którym odbywają się warsztaty kulinarne i pokazy gastronomiczne. Organizujemy również kulinarne eventy, cotygodniowe zajecia, wydarzenia integracyjne, spotkania okolicznościowe. Dzięki szerokiej ofercie naszymi klientami są zarówno dzieci, dorośli jak i firmy. Zajęcia kucharskie, cukiernicze, baristyczne i barmańskie prowadzimy w atmosferze pasji i towarzystwie ludzi u których doświadczenie i kwalifikacje idą w parze z miłością do kulinarnego świata. Nasze studio to 50m2 wyposażonych w niezbędny sprzęt i akcesoria kucharskie jak również przyjazne, designerskie wnętrze. 

Jeśli masz ochotę zorganizować spotkanie ze znajomymi przy kuchennym stole lub stworzyć inny, kreatywny event kulinarny zapraszamy do naszego Warsztatu Kulinarnego by w atmosferze miłości do gotowania rozwijać swoją pasję i doskonalić umiejętności.

Zapisz się na warsztat kulinarny już teraz!

Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym kalendarzem warsztatów, gdzie dowiesz się więcej o najbliższych szkoleniach.