Zajęcia ‘Master Szef’

Oferujemy całoroczne zajęcia z nauki gotowania w 3 grupach wiekowych.

7-9 lat i 10-12 lat
Podczas tych zajęć dzieci uczą się posługiwać kuchennymi akcesoriami. Poznają zasady łączenia składników, znaczenie przypraw i pochodzenie potraw. Uczą się interpretować przepisy oraz tworzyć pierwsze, własne kompozycje smakowe.

13-18 lat
To najstarsza grupa dzieci- kucharzy, która w jeszcze bardziej zaawansowany sposób uczy się korzystać z urządzeń kuchennych. Poznaje techniki szybkiego i bezpiecznego siekania oraz krojenia. Młodzież zaczyna samodzielnie komponować potrawy i łączyć składniki tak aby w dorosłym życiu móc samodzielnie dbać o swój jadłospis.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu, trwają 90 minut. Koszt 200zł/ m-c

*Koszt obejmuje: zakup wszystkich niezbędnych składników, woda dla uczestników dostępna w trakcie zajęć, karty z
przepisami do ćwiczeń w domu

Gotowanie po angielsku czyli zajęcia z native speakerem

Oferujemy całoroczne zajęcia dla nastolatków z wykwalifikowanym lektorem języka angielskiego. W grupach max. 8 osobowych, przy wspólnym przyżądzaniu oraz spożywaniu posiłku poruszane są tematy z wielu dziedzin. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i dostowowane do wieku i poziomu zaawansowania osób biorących w nich udział.

Spotkania odbywają się 1 raz w tygodniu i trwają 90 minut.

Organizacja urodzin i wydarzeń okolicznościowych

Na życzenie Klientów organizujemy wyjątkowe spotkania urodzinowe lub z okazji innych jubileuszów i wydarzeń okolicznościowych. W trakcie spotkań pod okiem naszych trenerów prowadzone są kulinarne warsztaty dla dzieci.

Do dyspozycji gości oddana jest pracownia kulinarna, miejsce do spożywania posiłków i wypoczynku dla rodziców oraz kącik zabaw.

Koszt organizacji urodzin to 450 zł za 10 osób. Każda dodatkowa osoba to koszt 40 zł. Grupa może liczyć maksymalnie 14 osób.

 • Tematyka warszatów ustalana jest indywidualnie.
  Cena obejmuje:
 • 2 godziny świętowania (warsztaty kulinarne + zabawa z animatorem),
 • napoje oraz słodko-słony poczęstunek dla dzieci (wodę, soki, świeże owoce, bakalie, chrupki,
  ciasteczka dla uczestników),
 • świeże produkty do przyrządzenia potraw,
 • fartuszki i akcesoria niezbędne do
  gotowania,
 • kawa i herbata dla rodziców,

Warsztaty kulinarne dla przedszkoli i szkół

Warsztaty adresowane do dzieci i młodzieży od 3 do 19 lat. Głównym celem projektu jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych oraz przekazywanie dzieciom cennych umiejętności kulinarnych przydatnych przez całe życie. Podczas zajęć edukacyjnychdzieci samodzielnie przygotowują smaczne potrawy zgodnie z zasadą “wiem co jem” odbywają kulinarną podróż po świecie.

Zajęcia trwają ok. 90 minut. Dzieci na czas zajęć otrzymują wszystkie akcesoria niezbędne do gotowania oraz świeże produkty. PO zajęciach uczestnicyotrzymują przepisy, aby pod okiem rodziców mogły przygotować potrawę w domu.

Usługi fotograficzne

Wszystkie wydarzenia organizujemy kompleksowo, dlatego oferujemy również możliwość współpracy z profesionalnym fotografem i przygotowanie reportażu z wydarzenia.

Wynajem przestrzeni na wydarzenia niestandardowe

Udostęniamy również przestrzeń na własne wydarzenia naszych Klientów.

Cena: 100zł/ h

Zapisz się na warsztat kulinarny już teraz!

Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym kalendarzem warsztatów, gdzie dowiesz się więcej o najbliższych szkoleniach.